Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aaron
Autor Mesaj
Champion Of
Rings Kennel
Deconectat
Administrator

Alăturat: Aug 2012
Reputaţie: 7
Multumiri acordate: 5
Multumiri primite: 20
RE: Aaron
(09-11-2016 06:40 PM)karina.Aaron a scris:  
(05-11-2016 10:09 AM)jok3r a scris:  cainele arată super bine să ști. Este un amstaff minunat să nu îi spun mix sau metis( nu stiu daca are ped) lăsai apa curata in permanenta ca poate nu bea apa ca e murdară si din cauza asta sughita

Buna,nu bea apa murdara,este schimbata in permanenta!!a mai incetat si sughitat!!parintii au pedigree dar am inteles ca pe mama nu a dus-o la expo si nu avea drept de monta si deaceea nu a putut scoate la pui pedigree!!

pedigree se poate scoate chiar daca unul dintre parinti sau amandoi NU au drept de monta doar ca pretul unui astfel de document este mult mai scump si in dreptul parintelui care nu a fost arbitrat apare : NEARBITRAT. Sunt mai multe motive pentru care nu este arbitrat : dezinteres din partea stapanilor sau poate are anumite defecte pentru care nu poate fi arbitrat chiar daca are pedigree.

http://champion-of-rings.ro/
10-11-2016 09:02 PM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
10-11-2016 09:02 PM
karina.Aaron Deconectat
Baby

Alăturat: Oct 2016
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 0
RE: Aaron
Am postat poze cu parintii,pe pagina anterioara...oricum il iubesc enorm!!! Multumesc pt sfaturi!!
12-11-2016 11:46 AM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2019 Toate drepturile rezervate autorilor