Subiect închis 

Evaluarea subiectului:
  • 3 voturi - 2 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ebru ( bucuresti )
Autor Mesaj
SasLeia Deconectat
Puppy
*

Alăturat: Oct 2012
Reputaţie: 2
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 0
Ebru ( bucuresti )
El este Ebru frate cu max al lui nicu.
Ieri a ajuns in bucuresti i-am facut deparazitare interna si primul vaccin, mananca bobite starter de la royal canin are 2,5 kg si este destul de rau Smile) cel putin asa pare acum, maraie latra ma musca de haine trage si scutura... are 1 luna 1 saptamana si 3 zile
Multumesc frumos nicu
l-am dorit ce l-am dorit si asteptat... si cand l-am primit... l-am primitSmile)

Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)

25-10-2012 03:45 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
25-10-2012 03:45 PM
Ionut Deconectat
Junior
**

Alăturat: Sep 2012
Reputaţie: 5
Multumiri primite: 10
RE: Ebru ( bucuresti )
Este al tau Andrey? Big Grin Foarte frumos sa iti traiasca! ai facut o alegere de nota 20Big Grin
25-10-2012 03:53 PM
SasLeia Deconectat
Puppy
*

Da este al meu, multumesc frumos, acum pe leia o creste tata. i-am dat si lui ceva de lucruSmile) ca eu mi-am luat altcevaSmile)
25-10-2012 03:54 PM
Ionut Deconectat
Junior
**

Nu stiu cum ai putut sa te desparti de ea dar e alegerea taBig Grin
25-10-2012 03:56 PM
SasLeia Deconectat
Puppy
*

e tot a mea doar ca o creste tata... alti se desapart de caini la 2 ani si asa mai departe... eu nu mor dupa 6 luni stiind ca o pot vedea sau lua la mine cand vreau si cat vreau...
plus ca una e pit-ul pur si alta e amstaff-ul sau amstaff-ul corcit cu alte rase pentru a iesi masiv...
e frumoasa leia si atat... nu merge bagata la lupte cu toate ca se poate lupta destul de bine, dar fizicul nu ii permite, si nu a fost agresiva suficient de mult. pe cand asta mic deja m-a spart pe maini, marie si latra la varsta asta din cauza nervilor daca il enervez sau daca ma trage de haine si scutura... pe leia a trebuit sa o invat sa latre la comanda...
25-10-2012 04:11 PM
Ionut Deconectat
Junior
**

Te credeam altfel Andrei , dar cred ca m-am inselat, vreau sa terminam aici discutia asta si punct. Nu pot sa iti zic decat sa fi sanatos si tu si caini. Si imi este teama sa nu te vad la stirile de la ora 5
25-10-2012 04:20 PM
Killuminati Deconectat
Junior
**

Reputaţie: 1
Multumiri acordate: 2
Multumiri primite: 4
Si eu sunt dezamagit sa vad astfel de discutii. Altceva nu mai zic nici eu. Fara cuvinte...
25-10-2012 04:47 PM
SasLeia Deconectat
Puppy
*

Asta nu inseamna ca o bag la lupte... daca vrei iti insir o lista cu persoanele ce isi meciuiesc cainii dupa pitbull clubSmile) si nu recunaoste nimeni.
plus ca nu ajungi la stiri... vezi sa nu ajungi tu ca iti scapa cainele pe un alt caine sau faci "lupte" in spatele blocului... eu nu am facut asa ceva si nici nu am zis ca fac sau ca voi face... am asistat la unele dar asta e altceva. sunt si cativa pe forumul asta care si-au bagat cainii...
25-10-2012 06:39 PM
Ionut Deconectat
Junior
**

Eu sa fac lupte in spatele blocului? haha=)) Nu vezi ca tu nu ai avut niciodata vreo afirmatie cu argumente serioase care sa ateste ca ai dreptate? Si daca nu ai inteles faza cu stirile de la ora 5 nu stiu cati neuroni isi fac treaba. Gata numai vreau sa iti dau replici din 2 motive mari si late, unul ar fi : Nu vreau sa ii umplu topicul lui Ebru cu nimicuri si 2 Cu tine nu pot purta un dialog.
PS: Nu faptul ca ti-ai baga tu cainele la meciuri ne supara pe noi , pe noi ne supara faptul ca tu i-ai dat jet lui Leia fiindca nu era pura si agresiva.
25-10-2012 06:43 PM
SasLeia Deconectat
Puppy
*

Nu i-am dat jet ei, pot da jet altor persoane ce le privesc problemele mele.
Cum ar fi ba copile:
1 stau la etajul 4 / 4 asta inseamna etajul 4 din 4 pentru neuronii tai... sa nu te jignesc altfel, asta inseamna ca o iau razna sa cobor de doua ori mai mult pentru ca am doi caini, pentru ca nu pot cobora cu amandoi odata... am si flori multe pe scara si nu vreau sa le stric, plus ca daca citesti la alti crescatori, chiar daca sunt mascul si femela, tot se pot lua la bataie.
2 momentan am o chiriasa in casa care vrea cat de cat liniste si daca plecam cu leia afara celalalt latra si urla in cusca.
3 inca nu am inceput serviciul, sa imi permit sa ii tin pe amandoi plus eu plus apartamentul pentru ca stau singur.
4 in asta mic trebuie sa abg mancare vaccinuri si cupajul urechilor... pai ma scuzati... dar costa toate astea. sa reamintesc ca am intretinere lumina cablu tv internet si telefon, toate le platesc singur.
5 treaba cu amstaffi si pitbulli sau metisii lor dar sa arate frumos, este o pasiune daca o pot numi asa.

6 daca mai sunt nelamuriri, mai intai intrebi ca nu este nici o suparare, abia dupa acuzi. daca nu esti capabil nu mai scrie aici. e simplu... imi dai pm
25-10-2012 07:14 PM
Subiect închis 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2018 Toate drepturile rezervate autorilor