Subiect închis 

Evaluarea subiectului:
  • 3 voturi - 2 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ebru ( bucuresti )
Autor Mesaj
Ionut Deconectat
Junior
**

Alăturat: Sep 2012
Reputaţie: 5
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 10
RE: Ebru ( bucuresti )
1.Nu prea erai multumit de ea, deasta ai dat-o.
2.Si eu am mascul si femela si sau batut de sau omorat
3.Daca nu esti potent financiar sa cresti 2 dc ti-ai mai luat? ( Dar asta nu ma priveste ) 4.Pe langa tine sunt copil decat la varsta, tu ai numai agresivitate,lupte in cap deci mai trebuie sa te documentezi.
5.Ce a fost cu asta? adica Leya arata urat? lasa-mi un PM cu pretul care il doresti pe ea.
25-10-2012 07:20 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
25-10-2012 07:20 PM
SasLeia Deconectat
Puppy
*

Alăturat: Oct 2012
Reputaţie: 2
Multumiri primite: 0
nu iti permiti sa o iei pe leia
in 1 2 sapt maxim o sa castig mai mult decat o sa visezi tu sau sa zic asa parintii tai salariul lor adunat plus alocatia ta... o sa dea salariu meu adica peste 25 mil numai prima de craciun e 8 mil. depinde ce salariu are fam ta.
eu tintesc mai sus nu la minim pe economie.
eu am muncit mi-am dat demisia si am plecat unde e mai bine.
cand o sa cresti la creier o sa intelegi.
cainii din rasele astea trebuie sa fie agresivi, asa cum trebuie.
leia este suficient de agresiva si se repede la comanda, ea nu e agresiva la om momentan, ci doar la animal, agresivitate la om ma costa cel putin 150 euro pe luna. asa e la tata unde tata are doi copii de 8 si 10 ani probabil varsta ta, unde nu ii trebuia caine agresiv la om.
stiu ca nici pit-ul nu e la om, dar printre ei mai sunt si dastia, leia nu era ea agresiva de fel, eu am fortat-o sa iasa agresiva.
taticul meu este politist l-ai vazut in pozele alea, eu week trecut am mers cu 20 de politisti la munte printre ei si comisari, doar barbati drumetie haiducie. crede-ma ca toti imi spuneau sa dau drumu lu leia pe alti caini care erau pe acolo si chiar caini care erau tinuti in lesa. cam asa am eu prieteni. si sunt mai buni astia. tu cand o sa cresti o sa intelegi. mie imi plac astia, nu aia barbati"femei". sper ca intelegi ce zic.

apropo bai lake sportiv si flausat ce esti.
daca nu o iubeam pe leia nu o tratam de microsporium canis, plus ca o vindeam pe bani. asa lu tata i-am dat-o pe gratis ca e tot a mea o pot lua cand vreau si sa stea aici cat vreau eu. judeca traiasca familia ta.

e a 3 oara cand editez hai sa zic cat m-a dus leia cu tratamentul
din start 3 vaccinuri 50 lei unu deci 150 lei totalu
douxo chlorhexidine 50 lei un sampon special 15 lei niste pastile cu omega 3 100 lei un praf pentru imunitate 50 lei o crema nizoral 10 - 15 lei o solutie imaveral 100 lei plus niste pastile ca mi-au aparut cosuri pe ea 50 lei
tragem linie si avem suma de
aproape 550 ron
in locu tau taceam
deci concluzia este
taci cand nu cunosti
intrebi cand esti curios
25-10-2012 07:46 PM
Ionut Deconectat
Junior
**

`` barosane `` lasa-ma cu chestiile aste ce tin de averii , tu mai ai etape de trecut , trebuie mai intai sa inveti sa fi baiat si dupaia sa inveti sa cresti caini, banii tai nu ma intereseaza, poti sa ai miliarde pe luna , bravo! Dar astea sunt chestii de taran sincer.Daca dai drumul la caine sa se bata cu maidanezii chiar vreau sa iti vad gamess-ul tie nu cainelui .
25-10-2012 07:56 PM
Killuminati Deconectat
Junior
**

Reputaţie: 1
Multumiri acordate: 2
Multumiri primite: 5
SasLeia din toate conversatiile tale denota un singur lucru. Valorile tale sunt: banii, faima, violenta, agresivitatea, mandria. Noi pe acest forum incercam sa promovam bun simt, modestie, iubire fata de animale, respect fata de animale si fata de membrii acestei comunitati.

Daca pentru tine doar banii conteaza, am sa te cumpar eu pe tine, si am sa iti tai urechile si am sa fac agresivitate la om cu tine, sa vad daca iti place. Si daca n-o sa te ridici la standarde, am sa te las in grija lu` tata si am sa imi cumpar altul. Si crede-ma ca fac eu mai multi bani decat vei face tu vreodata (sunt director la o firma din California si actionar - investitor la diferite trust-uri si cooperative puternice), dar nu vin pe acest forum sa imi etalez averile sau grosolaniile. Vei realiza ca in viata nu banii iti cumpara fericirea.

Acest forum are scopul de a ne ajuta sa invatam cum sa punem pe primul plan cainele, sanatatea sa, educatia sa, loialitatea sa. Cel putin asa vad eu lucrurile, si cred ca tu cauti cam altceva.
25-10-2012 08:17 PM
Joker Deconectat
Administrator

Alăturat: Aug 2012
Reputaţie: 7
Multumiri primite: 11
Deja sa ajuns la extremitatii , nu am mai intrat ceva timp pe aici si am vazut ca este dezordine rau de tot. Casa prevenim acest limbaj si a2-a oara userul SasLeya ca primi ban 1 saptamana iar Killuminati si Ionut vor primi un avertisment timp de 1 luna, daca in acest intreval mai exista vreo cearta cu ei in rolurile principale vor primi si ei ban pe de la 1 saptamana la 2 luni , depinde de gravitatea situatiei .

EDIT: Pana cand ban-ul va fi scos , acest subiect va fi inchis, cand userul SasLeya va reveni subiectul se va redeschide
(Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 25-10-2012 08:42 PM de Joker.)
25-10-2012 08:34 PM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
SasLeia Deconectat
Puppy
*

4 luni si 10 zile
12,5 kg
41 42 cm greaban

Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)

29-01-2013 05:57 PM
Ionut Deconectat
Junior
**

Bine ai revenit!

Poti pune poze folosind un program pentru uploadat ? De exemplu http://www.photobucket.com?
Fiindca punând poze prin intermediul forumului îngreunezi viteza pentru circulare + pozele se vad mici.
29-01-2013 06:08 PM
SasLeia Deconectat
Puppy
*

ce dor imi era de tineSmile)
poza se vede bine si asa. o sa pun cu photo ca am cont si acolo.

apropo atat e cateaua la inaltimeSmile)
29-01-2013 06:45 PM
elisa Deconectat
Banned by request.
*

Alăturat: Feb 2013
Multumiri primite: 1
Da e jalnic sa-ti alungi cainele fiindca nu e rasa pura,genu asta de oameni isi iau caine ca se afirme fata de prieteni si vecini,ca are caine masiv!Nici al meu nu e rasa pura si nici masiv ca alti dar nu l-as da nici la mama!
03-02-2013 12:14 PM
Joker Deconectat
Administrator

Alăturat: Aug 2012
Reputaţie: 7
Multumiri primite: 11
Elisa, esti nouă aici și mă bucur că ai activitate dar te rog '' nu răscolii morți ! '' , am mai avut discutia asta si am fost nevoit sa sancționez unele persoane, deci în concluzie fiecare facem ce vrem cu caini nostri . Sper ca nu te-ai suparat.

SasLeia, nu vreau sa îți arâți bărbăția și să îi dai reply Elisei. Dacă poți aici ( pe messenger, facebook ) faceti ce vreti dar AICI ignoră discutia.

ATENTIE ! REGULAMENTUL trebuie citit periodic de catre toti membri forumului !
(Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 03-02-2013 03:10 PM de Joker.)
03-02-2013 03:08 PM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Subiect închis 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2019 Toate drepturile rezervate autorilor