Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hrana femela amstaff 5 luni
Autor Mesaj
Larsson Deconectat
Intermediara

Alăturat: May 2013
Reputaţie: 6
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 15
RE: Hrana femela amstaff 5 luni
Userul "Stanica" a fost banat permanent, fiind o clona a utilizatorului "KiNeTiC", "vreau raspuns" si al altora. Toate conturile ii vor fi blocate permanent.

I believe in integrity. Dogs have it. Humans are sometimes lacking it.
22-10-2013 02:24 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
22-10-2013 02:24 PM
elisa Deconectat
Banned by request.
*

Alăturat: Feb 2013
Reputaţie: 2
Multumiri primite: 1
Dute ma?pe bune vorbesti,sti si tu gramatica,sau ai dat copy-paste?Smile)Smile)doamne fereste,sa citesti mesajul meu,asta in caz ca mai poti intra pe acest forum dedicat oamenilor normaliSmile),a si aici nu exista o regula care sa spuna ca trebuie sa am facultatea de litere si gramatica ,ca sa pot si eu "nageva"p-aci!
22-10-2013 02:29 PM
MihaiH Deconectat
Baby

Alăturat: Oct 2013
Reputaţie: 0
Multumiri primite: 0
Salutare,
Sunt fratele userului KiNeTic....
Scuze de offtopic dar se pare ca sunt multi care ,,nu ştie limba romana''

A şti are doi i doar la persoana a II-a sg., indicativ prezent şi conjunctiv prezent, forma afirmativă şi forma negativă (nu, la forma negativă nu cade nici un i! aşa cum tu cânţi nu devine tu nu cânţ, nici tu ştii nu devine tu nu şti).
Deci şti e gresit
,,sti si tu gramatica'' - greşit e cu dooi iiiiiiiiiiiiiiiiiii
hahhahahaah
stanica nu a fost userul lui.
si rog adminul sa nu mai dea ban .... pentru ca precum ştie şi el ca ban permanent pe clasa de ip pentru cei cu ip rutabil nu poate da.....ca atunci blocheaza cam juma' din userii de pe rds. Deci cam nasol.
Cateodata perkelle si missrhyne, au amndoi acelasi IP....as putea spune ca sunt clone.....dar de fapt sunt doi useri diferiti....asa cum sunt eu si fratele meu geaman.
Asa ca elisa poti sa te superi pana nu mai poti.
Apropo....vrea si sotia lui sa-si faca un user pe acest forum.
Banuiesc ca nu faceti discriminare domnule Larsson...caci atunci actionam in alt mod.
O sa iau legatura si cu firma de hosting..ISP ACOMPUTERS SRL....sa vad ei ce parere au.
Asa ca va rog nu mai banati inainte sa aveti habar de ce s-ar putea intampla.

Nu-ti recomand sa folosesti comanda de ban pe clasa de ip !!! Hai sa-ti dau un exemplu: intra un individ pe RDS cu ip-ul 79.119.127.174. Daca ii dai pe clasa de ip ( adica 79.119.0.0 ) 90 % din cei care sunt pe RDS vor avea ban pe server-ul tau...asta inseamna ca jumatate din forumisti nu vor putea sa intre pe serverul tau.

Rog ca acest mesaj sa fie trecut la offtopic dupa ce il citeste cineva mai lucid.
22-10-2013 07:11 PM
Perkele Deconectat
Junior
**

Alăturat: Mar 2013
Reputaţie: 9
Multumiri acordate: 5
Multumiri primite: 8
Cel mai amuzant e cand nazării ăștia gramaticali vin să dea lecții de limba română, dar de exemplu deschid o propoziție cu literă mică și în loc de virgulă, abuzează de punctele de suspensie. Oricine e binevenit pe forum, dar doar dacă are ceva de zis despre amstaff, nu despre cunoștințele gramaticale ale celorlalți utilizatori, și fără să promoveze ideologii rasiste și xenofobe, sau alte prostii interzise prin lege.

İmage
22-10-2013 07:43 PM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Perkele Deconectat
Junior
**

În plus, Perkele și Missrhyne sunt două persoane care într-adevăr există în viața de zi cu zi, iar identitățile noastre pot fi verificate la expozițiile Asociației Chinologice unde ne întâlnim cu alți colegi de aici, inclusiv moderatorii, de aceea se știe că nu suntem clone. Atâta timp cât nu se demonstrează oficial ceea ce susține MihaiH, pentru mine este tot rasistul KiNeTic și nu are ce căuta pe un forum de amstaff în particular sau sau vreun alt forum în general, s-a văzut și de ce!

İmage
22-10-2013 08:00 PM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Killuminati Deconectat
Junior
**

Alăturat: Sep 2012
Reputaţie: 1
Multumiri acordate: 2
Multumiri primite: 4
Legalizati Marijuana !!!
22-10-2013 08:03 PM
Perkele Deconectat
Junior
**

Mare greșeală din partea ta, Killuminati, vei fi pus la stâlpul infamiei pentru simplul motiv că nu ai scris corect. Pe lângă crima odioasă de a nu folosi diacritice, ai mai scris și cu M mare, ceea ce este incorect când vorbești despre o plantă, asta dacă nu te refereai la cântăreața Marijuana, care, din câte știu eu, este legală bine mersi Smile

İmage
22-10-2013 08:07 PM
MihaiH Deconectat
Baby

(22-10-2013 08:07 PM)Perkele a scris:  Mare greșeală din partea ta, Killuminati, vei fi pus la stâlpul infamiei pentru simplul motiv că nu ai scris corect. Pe lângă crima odioasă de a nu folosi diacritice, ai mai scris și cu M mare, ceea ce este incorect când vorbești despre o plantă, asta dacă nu te refereai la cântăreața Marijuana, care, din câte știu eu, este legală bine mersi Smile

Te rog nu vorbi asa de fratele meu. Nu e rasist sau xenofob asa cum afirmi tu.Pe ce baza?
Nu cred ca e cazul sa-mi pun certificatul de nastere pe forum.
22-10-2013 08:16 PM
MihaiH Deconectat
Baby

(22-10-2013 08:16 PM)MihaiH a scris:  
(22-10-2013 08:07 PM)Perkele a scris:  Mare greșeală din partea ta, Killuminati, vei fi pus la stâlpul infamiei pentru simplul motiv că nu ai scris corect. Pe lângă crima odioasă de a nu folosi diacritice, ai mai scris și cu M mare, ceea ce este incorect când vorbești despre o plantă, asta dacă nu te refereai la cântăreața Marijuana, care, din câte știu eu, este legală bine mersi Smile

Te rog nu vorbi asa de fratele meu. Nu e rasist sau xenofob asa cum afirmi tu.Pe ce baza?
Nu cred ca e cazul sa-mi pun certificatul de nastere pe forum.

Si cred ca facut multe lucruri pentru oamenii de etnie roma spre deosebire de altii, sau de tine.O poate si demonstra .
Numai bine.
Mi-a facut placere.
Chiar nu am timp sa raspund la astfel de copilarii.
22-10-2013 08:19 PM
Perkele Deconectat
Junior
**

Nu postez pt utilizatorul MihaiH, ci pentru alti colegi care nu stiu despre ce e vorba. Q.E.D. Hai, MihaiH, nu mai trolla si du-te-n alta parte cu nazarii tai securisti de la nouadreapta sau alte balarii.

http://amstaffromania.ro/showthread.php?...82#pid8182

(15-10-2013 10:02 AM)KiNeTic a scris:  Si un tigan nu o sa fie niciodata un roman....si asta e lucru cert....Dar se pare ca nu ai inteles nimic din ce am zis eu mai sus. Iar eu ....da ii reneg pe conationalii tigani....asta nu inseamna ca daca au trecut in buletin roman.....sunt romani.....sunt doar niste tigani infecti si plini de bube...negrii si foarte lenesi............si mai sunt si puturosi....
Mai sunt si exceptii....dar alea intaresc regula.

(15-10-2013 09:33 AM)KiNeTic a scris:  Un tigan borat pleaca in italia si acolo numai fura si face alte grosolanii.....deci ca urmare face o reclama proasta tarii noastre....
Asa e si cu cainele. Daca il poseda un cretin ca Zgarciu sau Salam sau Carnat, sau nu stiu ce alt kkt....atunci face reclama proasta rasei......pentru ca manelele nu reprezinta aceasta tara.....iar manelistii sunt toti la fel....niste tigani.....si astfele o sa se ajunga o rasa ed tigani...si de cocalari care mai de care....si nu cred ca asta se vrea.
Daca tie iti plac tiganii nu ai decat sa mergi mai departe ....cu acest lucru.Mie nu imi plac..

İmage
22-10-2013 08:31 PM
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri Vizualizări: Ultimul mesaj
  Care este cea mai buna hrana uscata? Dumi dss 8 1,999 21-04-2017 05:19 PM
Ultimul mesaj: BogdanCo
  Hrana - Amstaff - 5 saptamani Mytza 5 1,175 09-08-2016 04:04 PM
Ultimul mesaj: Anitaa
Shocked Buna! Ce mâncare imi recomandați pentru un mascul de 4 luni ? Robertajack 5 3,597 14-05-2016 11:36 AM
Ultimul mesaj: Adyluc88
  amstaff fetita de 3saptamani și jumatate rammo 8 3,918 08-04-2016 09:57 AM
Ultimul mesaj: Champion Of Rings Kennel
  Tara - o catelusa Amstaff de 3 luni Razvan83 4 1,449 03-03-2016 09:38 AM
Ultimul mesaj: Zaza
  Informatii hrana Capos92 3 1,185 22-02-2016 10:47 AM
Ultimul mesaj: Pepsý
  Alimentația a unui amstaff C. Andrei 7 4,587 16-02-2016 11:10 AM
  Alimentatie amstaff 2 luni Tef1988 37 7,838 26-01-2016 10:36 AM
Bug Amstaff, 2 luni Reya.09 5 1,442 09-12-2015 01:34 AM
Ultimul mesaj: Reya.09
  E bine sami hranesc amstaff cu oua de gaina ? Gicu 3 1,639 05-10-2015 07:39 PM
Ultimul mesaj: Tudi

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2018 Toate drepturile rezervate autorilor