Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K9
Autor Mesaj
Denisa Roxana Deconectat
Baby

Alăturat: Jul 2015
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 2
Multumiri primite: 6
K9
Luni am fost la veterinar cu fetita mea , pentru primul vaccin (la 6 saptamani). Si veterinarul mi-a recomandat k9 ca nu tine picioarele din fata drepte (mai inainte nu il tinea pe stangu', acum nici dreptul nu il mai tine corect). Si mi-a zis sa incep sa ii dau..eu i-am cumparat, dar mai multi mi-au zis ca de la 3 luni se dau.
Eu locuiesc in Belgia si acolo am veterinarul unde am mers pana acum, l-am sunat si a zis ca pana nu o vede, nu poate sa imi zica nimic..ca este posibil sa aiba nevoie de vitamine si sa nu mai astept pana la 3 luni...sau este posibil sa nu fie nimic grav. Eu la sfarsitul lui August plec acolo..si nu doresc sa ii fac rau micutei, in sensul ca poate chiar are nevoie de vitamine si calciu acum. Picioarele nu sunt strambe rau, dar nici drepte.
Este ceva pentru varsta ei mai bun decat k9 ? Sa astept pana la 3 luni ? Ce sa fac ?
Maine face 7 saptamani. Multumesc.
31-07-2015 11:18 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
31-07-2015 11:18 PM
greeneyes Deconectat
Puppy
*

Alăturat: Mar 2015
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 20
RE: K9
Mai mergi la inca un veterinar la noi pana ajungi acolo si vezi ce parere are si el. Dar mie nu mi s-a parut sa aiba vreo problema. Pune o poza mai clara cu labuta respectiva.
01-08-2015 04:33 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2021 Toate drepturile rezervate autorilor