Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promovari din randul membrilor
Autor Mesaj
Petre-Vitan Deconectat
Administrator

Alăturat: Aug 2012
Reputaţie: 3
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 1
RE: Promovari din randul membrilor
Ai dreptate! Asa si trebuie si imi pare rau ca trebuie sa vorbesc eu in locul lui Mr Amstaff care este expert in tot ce inseamna amstaff fata de mine care habar nu am de asa ceva. Vreau sa inteleget-ti cu totii ca nicio promovare nu se face fara acordul domnului Mr Amstaff care este proprietarul acestui forum, insa momentan este plecat si eu incerc atat cat pot sa mentin un forum lipsit de toxine.
Daca NunuMic a fost promovat, asta inseamna ca Mr Amstaff a fost de acord tot, asa cum a fost de acord sa retrogradeze doi fosti moderatori.
Oricare dintre voi puteti ocupa un loc in Staff cu conditia sa dovedediti ca meritati acest rank. Puteti sa fiti chiar admini daca postarile vostre demonstreaza ca meritati acest rank.
Tot ce trebuie sa faceti este sa trimite-ti un mesaj privat lui Mr Amstaff si sa ii explicati de ce vreti sa face-ti parte din conducere.
Pe mine ma puteti contacta doar daca sunt probleme tehnice.
Va salut pe toti si toate.
07-01-2015 09:56 PM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
07-01-2015 09:56 PM
vili.lorincz Deconectat
اللعبة فيلي
*

Alăturat: Jul 2014
Reputaţie: 0
Multumiri primite: 9
(07-01-2015 09:56 PM)Petre-Vitan a scris:  Ai dreptate! Asa si trebuie si imi pare rau ca trebuie sa vorbesc eu in locul lui Mr Amstaff care este expert in tot ce inseamna amstaff fata de mine care habar nu am de asa ceva. Vreau sa inteleget-ti cu totii ca nicio promovare nu se face fara acordul domnului Mr Amstaff care este proprietarul acestui forum, insa momentan este plecat si eu incerc atat cat pot sa mentin un forum lipsit de toxine.
Daca NunuMic a fost promovat, asta inseamna ca Mr Amstaff a fost de acord tot, asa cum a fost de acord sa retrogradeze doi fosti moderatori.
Oricare dintre voi puteti ocupa un loc in Staff cu conditia sa dovedediti ca meritati acest rank. Puteti sa fiti chiar admini daca postarile vostre demonstreaza ca meritati acest rank.
Tot ce trebuie sa faceti este sa trimite-ti un mesaj privat lui Mr Amstaff si sa ii explicati de ce vreti sa face-ti parte din conducere.
Pe mine ma puteti contacta doar daca sunt probleme tehnice.
Va salut pe toti si toate.
eu am fost primu care o anuntat un atac spam cu tot felu de reclame straine era noapte traziu!!!!
08-01-2015 02:40 AM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Petre-Vitan Deconectat
Administrator

Alăturat: Aug 2012
Reputaţie: 3
Multumiri primite: 1
Iti multumim Rolleyes
08-01-2015 07:18 AM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
vili.lorincz Deconectat
اللعبة فيلي
*

Alăturat: Jul 2014
Reputaţie: 0
Multumiri primite: 9
(08-01-2015 07:18 AM)Petre-Vitan a scris:  Iti multumim Rolleyes

cu palcere..oricand!!
08-01-2015 05:34 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri Vizualizări: Ultimul mesaj
  In atentia tuturor membrilor. Petre-Vitan 2 24,350 26-09-2014 01:34 PM
Ultimul mesaj: Petre-Vitan

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2018 Toate drepturile rezervate autorilor