Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suplimente
Autor Mesaj
Daniels Deconectat
Baby

Alăturat: Aug 2014
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 0
Suplimente
Salutari, tocmai ce am venit de la medicul veterinar cu Sosa si ia recomandat niste pastile, pentru calciu, articulatii si pentru sustinerea articulatiilor . acestea sunt

- Sofcanis Canin Croissance (calciu) - 70 ron
- Synoquin Tasty Small Bread(articluatii) - 70 ron
- Vetrishark(sustinerea articulatiilor) - 150 ron

Cel putin Vetrishark-ul mi se pare prea scump. Astept pareri.
Si nu as putea sa inlocuiesc toate astea cu k-9 complete growth si k-9 complete motion ? mi se par mai accesibile putin. Astept pareri
09-09-2014 01:47 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
09-09-2014 01:47 PM
SamGold Deconectat
Dedication, hard work!
*

Alăturat: Jun 2014
Reputaţie: 1
Multumiri primite: 15
RE: Suplimente
Salutare,
Presupun ca i-a recomandat asa...din ochi, nu? Smile
Sau ti-a impachetat-o frumos cu, cuvantul preventiv? Smile

Daca totusi recomandarea a fost facuta in urma unui rand de analize, iti recomand cafortan iar pentru articulatii e un produs de la aceeasi firma...parca.Imi scapa acum denumirea.
Sunt mai scumpe (unii zic ca si mai bune decat k9), dar pe termen lung iesi mai ieftin.
09-09-2014 09:58 PM
Daniels Deconectat
Baby

(09-09-2014 09:58 PM)SamGold a scris:  Salutare,

Daca totusi recomandarea a fost facuta in urma unui rand de analize, iti recomand cafortan iar pentru articulatii e un produs de la aceeasi firma...parca.Imi scapa acum denumirea.
Sunt mai scumpe (unii zic ca si mai bune decat k9), dar pe termen lung iesi mai ieftin.

Exact exact, din ochi mi-a spus, si mi-a bagat si treaba cu preventivul Smile). Tocmai de asta am intrebat pe forum, majoritatea veterinarilor cam incearca sa te stoarca de bani, fara a face un rand de analize cum si tu ai spus. Am auzit si de cafortan ca sunt bune. Am sa iti iau in considerare sfatul si am sa ii cumpar Cafortan . Mie sincer mi-a picat fata cand am vazut pretul pastilelor 290 ron in total .. e prea mult pentru niste pastile, parerea mea
10-09-2014 04:21 PM
Daniels Deconectat
Baby

(10-09-2014 04:21 PM)Daniels a scris:  
(09-09-2014 09:58 PM)SamGold a scris:  Salutare,

Exact exact, din ochi mi-a spus, si mi-a bagat si treaba cu preventivul Smile). Tocmai de asta am intrebat pe forum, majoritatea veterinarilor cam incearca sa te stoarca de bani, fara a face un rand de analize cum si tu ai spus. Am auzit si de cafortan ca sunt bune. Am sa iti iau in considerare sfatul si am sa ii cumpar Cafortan . Mie sincer mi-a picat fata cand am vazut pretul pastilelor 290 ron in total .. e prea mult pentru niste pastile, parerea mea

A spus ca are semne de rahitism ca tine labutele stramb. eu i-am luat niste calciu Pro Cal . si a spus ca nu e bun de nimic..
10-09-2014 04:34 PM
Brutus Deconectat
Baby

Alăturat: Apr 2014
hey,
aceasi problema o am si eu , am doi baietei micuti , de 11 luni si mi s-a recomandat preventiv PRAZIMEC , APLAZYL SI ceva vitamine ce vreau eu , acum nu stiu ce sa fac deoarece am inteles ca prazimecul este foarte toxic si se da doar la nevoie , cat despre APLAZYL ... nu sunt un pic cam tineri pentru medicamente de articulatii?
In ceea ce priveste subiectul vitamine , ce imi recomandati ?Huh
Pana acum au luat Pet Phos croissance si K9 complete growth, insa vreau sa le schimb...
13-09-2014 09:19 AM
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2018 Toate drepturile rezervate autorilor