Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
URGENT!
Autor Mesaj
euiustin Deconectat
Baby

Alăturat: Jul 2016
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 1
URGENT!
Am un caine metis amstaff de 3 luni si 2 saptamani, de 3 zile se simte rau nu mananca, vrea sa se mai joace, vomita, are diaree. Alalta seara scos-o fortat afara sa faca miscare si am alergat cu ea intr.un parc si chiar alerga foarte repede. Am fost cu ea la veterinar de 2 ori, prima oara i.a facut o injectie si mi-a dat sa.i dau cu seringa un pliculet si ceai de menta.Astazi i-a facut ecograf si a spus ca nu se vede sa aibe un os sau ceva, i-a facut 2 injectii a tinut-o 15 min in perfuzie si mi-a dat mai multe plicuri diferite sa-i dau. Am urmat tot ce a spus si se simte si mai rau, astazi i.am dat ce trebuia dar a vomitat de fiecare data cand ii dadeam, a baut singura apa si dupa un timp iar a vomitat.Ii curg si balele putin dupa ce vomita, are saliva lipicioasa. Nu stiu ce sa mai fac cand o vad asa. Nu vrea sa stea in picioare doar cand se duce sa vomite, sta trista pe pat. Va rog sa-mi dati niste pareri ce ar putea avea Sad Sad[/size]
14-11-2016 10:27 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
 Multumiri acordate de: Vasy86
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
14-11-2016 10:27 PM
jok3r Deconectat
Baby

Alăturat: Oct 2016
Multumiri primite: 0
RE: URGENT!
părerea mea este că sar putea să aibă parvoviroza. fai un control vezi daca are. sau dute la alt cabinet fă ceva urgent ca o pierzi. câinii ăștia durerile mici nu le ia în serios. Dar când e ceva acut atunci îți dai seama că , câinele tău este bolnav
16-11-2016 08:38 PM
euiustin Deconectat
Baby

Alăturat: Jul 2016
Multumiri primite: 1
RE: URGENT!
Si-a revenit usor usor acum e mai vioaie ca inainte Heart, alearga, latra si la ultimele sedinte la cabinet o bagam cu forta, la cate injectii a facut cand trec cu ea pe langa cabinet ma trage in partea opusaBig Grin
20-11-2016 01:00 PM
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2018 Toate drepturile rezervate autorilor