Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winter is coming!
Autor Mesaj
duta.cosmin10 Deconectat
Baby

Alăturat: Jan 2016
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 0
Winter is coming!
Salut ! Nu stiu daca s a mai discutat , daca da imi cer scuze ! Se apropie anotimpul asta friguros . Am nevoie de cateva sfaturi , voi cum ii incaltiti cusca cainelui ? Bec cu infrarosu sau incalzire in podea ? Care varianta este mai buna ? Tin sa mentionez ca e prima iarna pentru cainele meu si sunt putin ingrijorat stiind ca este o rasa foarte pretentioasa la frig. Ma gandesc ca nu trebuie sa fie nici prea cald in cusca pentru ca ar fi prea brusca trecerea de la cald la frig . Voi ce spuneti , cum procedati ? Multumesc pentru ajutor !
04-10-2016 12:18 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
04-10-2016 12:18 PM
Anitaa Deconectat
Moderator

Alăturat: Jan 2014
Reputaţie: 6
Multumiri acordate: 26
Multumiri primite: 65
RE: Winter is coming!
Eu nu ii pun nici una din variantele astea. La a mea i-am facut padoc normal cum se face cu sarma imprejur si peste sarma doar pe timpul iernii pun placi sa nu ii intre frigu. Inauntru are cusca bine izolata ( noi am facut comanda la.cusca ) si pe langa asta am umplut-o cu bureti pe toti peretii iei. La usa am pus un cauciuc taiat fasii si pe jos in padoc paie sa nu umble pe ciment. Cam atat. Pana la urma e caine,n-am vazut caine in cusca inghetat.

İmage
05-10-2016 09:49 AM
 Multumiri acordate de: duta.cosmin10
duta.cosmin10 Deconectat
Baby

Alăturat: Jan 2016
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 0
RE: Winter is coming!
(05-10-2016 09:49 AM)Anitaa a scris:  Eu nu ii pun nici una din variantele astea. La a mea i-am facut padoc normal cum se face cu sarma imprejur si peste sarma doar pe timpul iernii pun placi sa nu ii intre frigu. Inauntru are cusca bine izolata ( noi am facut comanda la.cusca ) si pe langa asta am umplut-o cu bureti pe toti peretii iei. La usa am pus un cauciuc taiat fasii si pe jos in padoc paie sa nu umble pe ciment. Cam atat. Pana la urma e caine,n-am vazut caine in cusca inghetat.

Multumesc pentru ajutor ! Cred ca la fel voi proceda si eu !
06-10-2016 12:37 AM
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2019 Toate drepturile rezervate autorilor