Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
castrare-cancer prostata!
Autor Mesaj
elena Deconectat
Baby

Alăturat: Nov 2014
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 0
castrare-cancer prostata!
Buna ziua,am foarte multe intrebari pt ca sunt disperata.am un amstaff de 8ani ..e bebele meu.vinerea trecuta am obs ca facea pisu cu sange si urgent cu el la clinica vet unde am primit cruntul diagnostoc de cancer de prostata dupa consult si eco.luni l-am castrat aceasta fiind singura solutie.si-a revenit ff bine,papa bine dar bea fff multa apa si face pisu mult de tot.am sunat vetu a zis ca e normal ca e de la medicamente.azi am obs ca face iar pisu cu sange.nu dau de nici un vet nu omi rasp la tel nimeni,am sunat la clinica si cei de acolo au zis ca vetu ce l-a operat tre sa il vada sa am rabdare pana luni.va rog cine se pricepe la boala asta sa imi dea mai multe detalii va fi bine?Este normal sa mai urineze cu sange,mi-au spus unii ca se curata dupa operatie.va rog din suflet sa ma lamureasca cineva ca doct sunt superficiali..va rog mult..cine ar putea sa ma ajute cu orice sfat poate lasa si un nr de tel daca se poate.va multumesc
08-11-2014 05:01 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
08-11-2014 05:01 PM
Champion Of
Rings Kennel
Deconectat
Administrator

Alăturat: Aug 2012
Reputaţie: 7
Multumiri acordate: 5
Multumiri primite: 20
RE: castrare-cancer prostata!
(08-11-2014 05:01 PM)elena a scris:  Buna ziua,am foarte multe intrebari pt ca sunt disperata.am un amstaff de 8ani ..e bebele meu.vinerea trecuta am obs ca facea pisu cu sange si urgent cu el la clinica vet unde am primit cruntul diagnostoc de cancer de prostata dupa consult si eco.luni l-am castrat aceasta fiind singura solutie.si-a revenit ff bine,papa bine dar bea fff multa apa si face pisu mult de tot.am sunat vetu a zis ca e normal ca e de la medicamente.azi am obs ca face iar pisu cu sange.nu dau de nici un vet nu omi rasp la tel nimeni,am sunat la clinica si cei de acolo au zis ca vetu ce l-a operat tre sa il vada sa am rabdare pana luni.va rog cine se pricepe la boala asta sa imi dea mai multe detalii va fi bine?Este normal sa mai urineze cu sange,mi-au spus unii ca se curata dupa operatie.va rog din suflet sa ma lamureasca cineva ca doct sunt superficiali..va rog mult..cine ar putea sa ma ajute cu orice sfat poate lasa si un nr de tel daca se poate.va multumesc

Iti recomand sa il suni pe Dr. Cojocaru Gabriel, proprietarul canisei Dok's Pride - 0741 017 098. Cu siguranta el poate sa iti dea un raspuns. Daca nu il gasesti iti voi recomanda si doctorita la care merg eu cu cainii mei in Timisoara. Va doresc multa sanatate.
09-11-2014 01:46 AM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
elena Deconectat
Baby

Da,dar eu sunt din Deva,nu ma pot duce la Tm.eventual un sfat la tel sa imi permit?
09-11-2014 08:16 PM
AlexFlp Deconectat
Baby

Alăturat: Aug 2013
Multumiri acordate: 5
Multumiri primite: 1
ceva noutati?
10-11-2014 11:42 PM
elena Deconectat
Baby

(10-11-2014 11:42 PM)AlexFlp a scris:  ceva noutati?

Pana acum a fost ok,bautul apei in exces a fost din cauza castrarii,deci ma linistisem.acum m-am trezit ca face pisu pe el...sapt viitoare mergem la vet iar :(scuzati ca am rasp asa tarziu.sfaturile voastre mi-ar fi de folos
07-06-2015 05:21 PM
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2019 Toate drepturile rezervate autorilor