Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coproprietate amstaff
Autor Mesaj
westie21 Deconectat
Baby

Alăturat: Sep 2013
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 0
coproprietate amstaff
buna ziua! nu am putut posta topicul la "Coproprietate". in lipsa de alte spatii am postat aici. as vrea sa intreb expertii- cei care detin canise, ce inseamna coproprietate. ce presupune? multumesc anticipat!
29-10-2013 03:46 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
29-10-2013 03:46 PM
MissRhyne Deconectat
Puppy
*

Alăturat: May 2013
Reputaţie: 3
RE: coproprietate amstaff
http://dexonline.ro/definitie/coproprietate

Coproprietatea poate să însemne pentru fiecare om care oferă astfel un câine altceva. Sunt condiţii care se discută la obiect, cu crescătorul respectiv, nu este un set de reguli universal valabile.

Ninja is hardcore/ been cut so deep feel no pain/ it's not sore/ don't ask for kak or you'll get/ what you ask for
29-10-2013 04:43 PM
westie21 Deconectat
Baby

(29-10-2013 04:43 PM)MissRhyne a scris:  http://dexonline.ro/definitie/coproprietate

Coproprietatea poate să însemne pentru fiecare om care oferă astfel un câine altceva. Sunt condiţii care se discută la obiect, cu crescătorul respectiv, nu este un set de reguli universal valabile.

stiu ce inseamna cuvantul "coproprietate". nu era nevoie de dexonline. asta puteam si eu cauta. eu ceream niste informatii si am specificat proprietari de canise pentru ca ei au caini in coproprietate.
30-10-2013 11:51 AM
westie21 Deconectat
Baby

(29-10-2013 04:43 PM)MissRhyne a scris:  http://dexonline.ro/definitie/coproprietate

multumesc oricum!
30-10-2013 11:52 AM
MissRhyne Deconectat
Puppy
*

Alăturat: May 2013
Reputaţie: 3
Ai primit exact răspunsul cel mai precis cu putinţă, exact de la cine-ai cerut. Singura chestie universal valabilă la coproprietate e că acel câine nu aparţine unui singur om. În rest, depinde de vreo 328076432876 de factori, între care amintim aici: potenţialul puiului, încadrarea lui în planul de breeding al crescătorului, felul în care crescătorul îşi evaluează produşii, resursele celui care ia puiul în coproprietate, etc. Fiecare caz se discută individual, sper că te-am lămurit ca lumea de data asta.

Ninja is hardcore/ been cut so deep feel no pain/ it's not sore/ don't ask for kak or you'll get/ what you ask for
30-10-2013 12:12 PM
westie21 Deconectat
Baby

(30-10-2013 12:12 PM)MissRhyne a scris:  Ai primit exact răspunsul cel mai precis cu putinţă, exact de la cine-ai cerut. Singura chestie universal valabilă la coproprietate e că acel câine nu aparţine unui singur om. În rest, depinde de vreo 328076432876 de factori, între care amintim aici: potenţialul puiului, încadrarea lui în planul de breeding al crescătorului, felul în care crescătorul îşi evaluează produşii, resursele celui care ia puiul în coproprietate, etc. Fiecare caz se discută individual, sper că te-am lămurit ca lumea de data asta.

mersi!
30-10-2013 12:50 PM
Mr. Amstaff Deconectat
Administrator

Alăturat: Aug 2012
Reputaţie: 2
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 4
(29-10-2013 03:46 PM)westie21 a scris:  buna ziua! nu am putut posta topicul la "Coproprietate". in lipsa de alte spatii am postat aici. as vrea sa intreb expertii- cei care detin canise, ce inseamna coproprietate. ce presupune? multumesc anticipat!

Nu ai putut sa postezi in sectiunea "coproprietate" deoarece conform regulamentului in sectiunea publicitate pot posta numai membrii care au un numar minim de 50 de postari. Daca citeai regulamentul vedeai si ca nu ai voie sa postezi un subiect unde iti pica tie bine. Sper sa fie numai o gresala care nu se mai repeta.
31-10-2013 12:59 AM
westie21 Deconectat
Baby

(31-10-2013 12:59 AM)Mr. Amstaff a scris:  
(29-10-2013 03:46 PM)westie21 a scris:  buna ziua! nu am putut posta topicul la "Coproprietate". in lipsa de alte spatii am postat aici. as vrea sa intreb expertii- cei care detin canise, ce inseamna coproprietate. ce presupune? multumesc anticipat!

Nu ai putut sa postezi in sectiunea "coproprietate" deoarece conform regulamentului in sectiunea publicitate pot posta numai membrii care au un numar minim de 50 de postari. Daca citeai regulamentul vedeai si ca nu ai voie sa postezi un subiect unde iti pica tie bine. Sper sa fie numai o gresala care nu se mai repeta.

da, stiu. nu am solicitat detalii de la administrator.
31-10-2013 11:27 AM
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri Vizualizări: Ultimul mesaj
  ofer amstaff Perkele 1 2,799 29-07-2014 09:13 PM
Ultimul mesaj: Perkele
  Femela Amstaff Getic Flames 0 1,812 30-10-2013 12:55 PM
Ultimul mesaj: Getic Flames
  OFER IN COPROPRIETATE: ADONIS BEST OF KING'S BestOfKings 4 4,495 10-10-2013 02:12 PM
Ultimul mesaj: BestOfKings

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2020 Toate drepturile rezervate autorilor