Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
probleme digestie sau altceva?
Autor Mesaj
SamGold Deconectat
Dedication, hard work!
*

Alăturat: Jun 2014
Reputaţie: 1
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 15
RE: probleme digestie sau altceva?
(02-02-2015 09:44 PM)Alleexxa a scris:  
(02-02-2015 09:18 PM)SamGold a scris:  
(02-02-2015 07:05 PM)NunuMic a scris:  SamGold am rugamintea sa lasi utilizatorii forumului sa-si dea cu parerea, e un forum dedicat discutiilor si fiecare are cate o idee, ca e mai buna sau mai proasta, asta e cu totul altceva. Nimeni nu e perfect si le stie pe toate...
Stima !!!

Dar cine nu-i lasa?!
Am uitat ca p-aici se incurajeaza incultura...
Asta nu inseamna totusi ca nu pot sa le demonstrez unora ca sunt prosti...argumentat, desigur Smile

Uneori e mai bine sa asculti de altii decat de veterinar,acum nu iei orice lucru de buna,trebuie sa gandesti putin,sa te documentezi.
Problema nu e ca nu e voie sa-ti spui parerea,problema e ca nu stii sa o exprimi frumos,orice comentariu dat de tine pe acest forum e dat pe "un ton" de superioritate. Aici e un forum unde ne spunem parerea,buna, rea,venim cu argumente,daca unul a gresit venim ii explicam frumos unde e greseala,nimeni nu s-a nascut invatat.

SamGold,tu de unde ai invatat atatea despre caini?

Te rog frumos sa ma scutesti de cuvantul diplomatie...
Inteleg frica de a-ti exprima parerea intr-un mod cat mai direct (deh, >80% lucreaza pentru cineva sau depind de cineva...).
Nu toti suntem egali, in caz ca aveai dubii Smile
Si nu stiu cum vezi tu "problema" la mine cand sfaturile p-aici sunt date dupa ureche fara a fi macar trecute prin propria logica (daca ar exista, bineinteles).
D-acord cu tine ca nimeni nu s-a nascut invatat...dar a tacut din gura ca sa invete; nu a scos ineptii Smile
Cred ca habar n-aveti ca, cainele ala n-are nici o vina ca voi luati de buna o prostie de genu' "trebuie sa-i bag suplimente multe ca sa-l fac sa arate bine"...

p.s.: n-are importanta de unde am invatat...daca consideri ceva gresit din ce postez, ma poti corecta.
02-02-2015 10:23 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Google ADS
GoogleADS

Some ADS
02-02-2015 10:23 PM
Razvan1994 Deconectat
Moderator

Alăturat: Aug 2014
Reputaţie: 0
Multumiri acordate: 0
Multumiri primite: 33
Nu trebuie sa ii dai suplimente nu a zis nimeni asta daca are o mancare superpremium si miscare tot cum trebuie nu e nevoie de suplimente
02-02-2015 11:11 PM
Alleexxa Deconectat
Avansat

Alăturat: Feb 2013
Reputaţie: 7
Multumiri primite: 63
(02-02-2015 10:23 PM)SamGold a scris:  
(02-02-2015 09:44 PM)Alleexxa a scris:  
(02-02-2015 09:18 PM)SamGold a scris:  
(02-02-2015 07:05 PM)NunuMic a scris:  SamGold am rugamintea sa lasi utilizatorii forumului sa-si dea cu parerea, e un forum dedicat discutiilor si fiecare are cate o idee, ca e mai buna sau mai proasta, asta e cu totul altceva. Nimeni nu e perfect si le stie pe toate...
Stima !!!

Dar cine nu-i lasa?!
Am uitat ca p-aici se incurajeaza incultura...
Asta nu inseamna totusi ca nu pot sa le demonstrez unora ca sunt prosti...argumentat, desigur Smile

Uneori e mai bine sa asculti de altii decat de veterinar,acum nu iei orice lucru de buna,trebuie sa gandesti putin,sa te documentezi.
Problema nu e ca nu e voie sa-ti spui parerea,problema e ca nu stii sa o exprimi frumos,orice comentariu dat de tine pe acest forum e dat pe "un ton" de superioritate. Aici e un forum unde ne spunem parerea,buna, rea,venim cu argumente,daca unul a gresit venim ii explicam frumos unde e greseala,nimeni nu s-a nascut invatat.

SamGold,tu de unde ai invatat atatea despre caini?

Te rog frumos sa ma scutesti de cuvantul diplomatie...
Inteleg frica de a-ti exprima parerea intr-un mod cat mai direct (deh, >80% lucreaza pentru cineva sau depind de cineva...).
Nu toti suntem egali, in caz ca aveai dubii Smile
Si nu stiu cum vezi tu "problema" la mine cand sfaturile p-aici sunt date dupa ureche fara a fi macar trecute prin propria logica (daca ar exista, bineinteles).
D-acord cu tine ca nimeni nu s-a nascut invatat...dar a tacut din gura ca sa invete; nu a scos ineptii Smile
Cred ca habar n-aveti ca, cainele ala n-are nici o vina ca voi luati de buna o prostie de genu' "trebuie sa-i bag suplimente multe ca sa-l fac sa arate bine"...

p.s.: n-are importanta de unde am invatat...daca consideri ceva gresit din ce postez, ma poti corecta.

Ce vrei sa zici cu asta? Poate sunt grea de cap si nu inteleg...

İmage
02-02-2015 11:37 PM
Razvan1994 Deconectat
Moderator

Frate toti suntem "prosti" poate isi face forumul lui de oamrni culti si copii inganfati care cred ca daca are tati si mami bani sunt cei mai tarI Smile) aici fiecare e liber sa isi exprime parerea e democratire Big Grin
03-02-2015 12:40 AM
wolivir Deconectat
Baby

Alăturat: Jan 2015
Multumiri acordate: 3
Multumiri primite: 0
De cand i-am schimbat mancarea " papa bobite acum" nu mai face cu mucus . Dar in fiecare dimineata linge 3 lingurite de iaurt pentru flora intestinala.
03-02-2015 12:49 AM
Razvan1994 Deconectat
Moderator

Ne bucuram ca e mai bine . Multa sanatate si crestere mare!
03-02-2015 01:03 AM
Vasy86 Deconectat
Baby

Alăturat: Nov 2016
Multumiri acordate: 1
Multumiri primite: 0
Mergi la farm veterinara cere enteroguard 1/3 kg ,dai orez fiert in ceai de menta si un ou fiert si un iaurt
20-01-2017 12:15 PM
Postează răspuns 

[-]
Share/Bookmark (Arata tot)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
▲ Reîntoarce-te SusContactează-ne Amstaff Romania Forum Mod (Arhivă) Uşor

AmStaff Romania © 2012-2017 Toate drepturile rezervate autorilor